Jaky je postup?

Pokud máte zájem si od nás nechat cokoliv pochromovat (či zvolit jiný způsob povrchové úpravy kovů) Můžete nám doručit předmět osobně na uvedenou adresu - po předchozí telefonické či meilové domluvě jelikož nemáme provozovnu s pevně otevírací dobou pro veřejnost je důležitý přechozí kontakt

Nebo nám můžete předmět zaslat na uvedenou kontaktní adresu. Samozřejmě, že vše záleží na předchozí domluvě.

Chromujeme pouze železité předměty o celkovém rozměru do 140 x 60 cm, větší rozměry na dotaz.

 

 

!!!!!Doba chromování závisý na počku zaakázek, které tu máme předem, tzn. zakázky odebíráme v pořadí, v jakém je zákazníci doručí, doba chromování na dotaz!!!!!


V ceně chromování, je i příprava na samotné galvanické pokovení, tzn. že nám doručíte např. stará orezlá řidítka, mi je vybrousíme, vyleštíme a provedeme samotné chromování, Vy se nemusíte o nic starat.


Na výše uvedených fotkách vidíte příklad předmětu PŘED a PO našem zásahu:-)

Pokud nám odešlete předměty formou České Pošty, či jiným způsobem do balíku je DŮLEŽITÉ připsat Vaše kontaktní údaje: meil či telefon a zpětnou adresu, zpět nachromované Vám je odešleme prostřednictvím České Pošty formou dobírky, tj + 170,-  Předměty nesmí být prorezivělé skrz na skrz a poškození korozí nesmí být více jak do poloviny tloušťky materiálu.

V případě jakýchkoliv dotazů nas neváhejte kontaktovat

Předměty musí být zbaveny hrubých nečistot a mastnoty a musít být rozebrány na prvosoučástky! Nic nepískujte!